ZIMNÍ PŘÍPRAVA 2014

Zimní přípravné období jsme zahájili 7.1.2014. V prvních týdnech jsme se zaměřili na rozvoj kondičních a rychlostně vytrvalostních schopností. Postupem času a hlavně s blížícím se startem krajského přeboru jsme se soustředili na individuální i týmové herní činnosti. Snažili jsme se vše sladit tak, aby hráči získané dovednosti využili v soutěžních utkáních. Od 29.1 do 2.2.2014 se dorostenecké družstvo zúčastnilo náročného soustředění na RADOSTI. Naši
dorostenci prošli mnoha zátěžovými testy, které byly zaměřeny jak na fyzickou zdatnost tak herní, psychickou a mentální připravenost na jarní sezonu. Vyzkoušeli jsme si rovněž i BOSU - je to velmi oblíbený systém cvičení určený pro zpevnění svalů celého těla. Co se týče kádru na jaro došlo k jediné změně kdy přerušil herní činnost v našem týmu Dominik Jandák ( studijní povinosti).

Choceň - Horní Jelení 2:2, 2x Mrštík

Suverénním střelcem tohoto turnaje se stal Daniel Mrštík autor 11branek.

Vedoucí mužstva dorostu: Roman Štěpánek

PODZIM 2013

U dorostu došlo během letní přestávky k výrazné změně v realizačním týmu a novým trenérem se stal Roman Hendrych, který již v minulosti u našeho dorostu působil. Po loňském ročníku, kdy se nám podařilo krajský přebor udržet, ukončilo činnost v dorostu pět hráčů (Svatoň, Sodomka, Starec, Štěpánek a Uhnavý). Ze starších žáků k nám naoplátku přišla hned šestice hráčů (Vojtěch, Slabý, Mráz, Jandák, Richter a brankáři Vik, Šumpík). Z hostování z Pardubic se navíc vrátil Šimek. Proto jsme byli nuceni do nové sezony dost výrazně obměnit sestavu. Většinu nových hráčů se nám podařilo zapracovat do týmu. V průběhu podzimní sezóny ve většině zápasů nemůžeme klukům vytknout bojovnost a snahu. Doplácíme zejména na neproměňování šancí a proto jsme v tabulce v počtu vstřelených branek na posledním místě. Nikdo nedokázal střelecky nahradit z minulé sezony Jirku Svatoně. V polovině soutěže nám patří 9.místo s 12-ti body a skóre 17:30. Nejlepším střelcem je Kamil Šimek se sedmi brankami. Níže se můžete podívat na podrobnější individuální statistiky a ještě níže na články z jednotlivých utkání. Náš realizační tým tímto děkuje klukům za předvedené výkony a tréninkovou morálku. Čeká nás ještě hodně práce, tak si všichni pořádně přes zimu odpočiňme a v jarní části se na Vás budeme opět těšit.

Roman Štěpánek, vedoucí mužstva

13.kolo FK Přelouč : AFK Horní Jelení 0:0

Sestava: Šumpík - Melich, Kaplan, Chytka, Roček (85´Vojtěch) - Mile, Mráz (63´Jandák), Kabeláč, Slabý - Mrštík, Šimek

Průběh utkání: V první půli jsme měli herní převahu, dvě naše šance však zlikvidoval domácí brankář. Druhá půle byla vyrovnaná. Domácí Bukovič v 51. minutě pálil z malého vápna sám před brankařem vedle, a když patnáct minut před koncem vykopávali domácí míč z brankové čáry, skončilo utkání bezbrankovou remízou. Závěrem by se tak dalo říci, že zisk jednoho bodu je pro nás podle průběhu utkání spíše ztrátou.

12.kolo AFK Horní Jelení : Sokol Dolní Újezd 1:0 (0:0)

Sestava: Šumpík - Jandák (Vojtěch), Melich, Kaplan, Roček - Mile, Kabeláč, Mráz, Slabý (Zamastil) - Šimek, Mrštík

Branka: Mile

Průběh utkání: V prvním poločase bylo vidět, že jde o hodně, jelikož oba týmy se před zápasem pohybovali na chvostu tabulky. Hrálo se bez větších šancí především mezi oběma vápny. V druhé půli se však již zrodilo několik tutovek na obou stranách a naštěstí jsme to byli my kdo proměnil. Nás zachránilo dvakrát břevno, jednou tyč a fantastickým zákrokem Kuba Šumpík. Tato důležitá výhra nás vyhoupla těsně před zimní pauzou ze sestupových vod.

11.kolo ŽSK Třemošnice : AFK Horní Jelení 2:1 (2:0)

Sestava: Vik - Melich (55´Jandák), Kaplan, Chytka, Roček (75´Polák) - Mile, Mráz (55´Vítek), Kabeláč, Slabý (75´Zamastil) - Šimek, Mrštík

Branka: Mrštík

Průběh utkání: V úvodu utkání někteří hráči byli myšlenkami ještě v autobuse, když jsme po šesti minutách prohrávali po dvou standartních situacích o dvě branky. Poté se hra vyrovnala, v 75.minutě jsme snížili. Když jsme se nadechovali k závěrečnému náporu, po druhé žluté kartě se poroučel do kabin Kuba Chytka a domácí si výhru pohlídali.

10.kolo AFK Horní Jelení : FC Hlinsko 0:4 (0:3)

Sestava: Vik - Polák (46´Jandák), Kaplan, Chytka, Roček (64´Richter) - Mile (75´Vojtěch), Kabeláč, Mráz (46´Vítek), Slabý (64´Zamastil) - Šimek, Mrštík

Průběh utkání: V tomto utkání jsme začali dobře, bohužel se však ani jedna z našich šancí z úvodu neujala. Poté jsme si vybrali slabší desetiminutovku a třikrát inkasovali, i když je potřeba říci, že před třetí brankou rozhodčí přehlédl jasný faul na našeho hráče. Hra se později odehrávala spíše mezi vápny. Daniel Mrštík pohrdl v druhé půli kontaktním gólem neproměněnou penaltou když vysoko překopl svatyni hostí. Zanedlouho jsme ještě do čtvtice inkasovali. Bojovnost nám nechyběla až do závěrečného hvizdu avšak protivník byl kvalitní a nám navíc dnes nebylo nakloněno potřebné štěstí.

9.kolo AFK Horní Jelení : SK Pardubičky 0:1 (0:0)

Sestava: Šumpík (Vik) - Polák (Vojtěch), Kaplan, Chytka, Richter (Jandák) - Vítek, Mile, Mráz, Roček - Šimek, Mrštík

Průběh utkání: Vyrovnané utkání v němž bylo zřejmé, že kdo vstřelí úvodní branku, bude pravděpodobně slavit vítězství. Nám se nepodařilo proměnit několik tutovek, mrzí hlavně ta z 87.minuty, kdy jsme již překonali i brankaře ale následná střela mířila těsně vedle. V 90.minutě svou střeleckou smůlu protrhl tým hostí a tím nás obral o všechny body. Z našich řad vynikl stoper Kaplan.

8.kolo Jiskra Heřmanův Městec : AFK Horní Jelení 4:2 (2:1)

Sestava: Šumpík - Polák, Kaplan (78´Vojtěch), Melich (80´Zamastil), Roček - Mile, Kabeláč, Mráz, Slabý - Šimek, Mrštík (68´Richter)

Branky: Mile, Šimek

Průběh utkání: Do vedení jsme se dostali již ve 3. minutě po trestném kopu. Domácí ale ke konci poločasu penaltou a rychlým protiútokem otočili. Po změně stran jsme podali jeden z nejhorších výkonu v letošní sezoně a po zásluze prohráli.

7.kolo AFK Horní Jelení : Jiskra Ústí nad Orlicí 2:2 (1:2)

Sestava: Vik - Melich, Kaplan, Chytka, Roček - Vítek, Mráz, Kabeláč, Slabý (55´Mile) - Šimek (67´Polák), Mrštík

Branky: Šimek, Mrštík z pen.

Průběh utkání: Zasloužená a spravedlivá remíza s kvalitním soupeřem. Pochvala za bojovnost pro celý tým.

6.kolo TJ Lanškroun : AFK Horní Jelení 2:2 (0:1)

Sestava: Vik - Melich, Kaplan, Chytka, Roček - Jandák (46´Zamastil), Kabeláč, Mráz, Slabý - Šimek, Mrštík.

Průběh utkání: Celý zápas hra vyrovnaná, nám se podařilo dvakrát vytěžit branku z brejků. Posledních dvacet minut domácí přitlačili na pilu a podařilo se jim skóre vyrovnat. Celé mužstvo zaslouží pochvalu a kluci se za svůj výkon nemusí vůbec stydět, hráli totiž proti soupeři který doposud nestratil ani bod.

5.kolo AFK Horní Jelení : FC Jiskra 2008 3:0 (2:0)

Sestava: Šumpík - Melich (80´Richter), Kaplan, Chytka, Roček (73´Polák) - Mile, Kabeláč, Mráz (66´Zamastil), Slabý (54´Vítek, 86´Vojtěch) - Šimek, Mrštík

Průběh utkání: V první půli byli hosté více na míči, ale naše mužstvo odpovědělo tím nejlepším možným způsobem - dobrou defenzivní hrou okořeněnou dvěma brankami. Ve druhé půli potvrdili vedení a předvedli dobrý kolektivní výkon. Pochvala pro celý mančaft, navíc pak pro střelce Mrštíka.

4.kolo SK Holice : AFK Horní Jelení 1:0 (0:0)

Sestava: Šumpík - Melich, Kaplan, Chytka, Roček (77´Polák) - Vítek (46´Mile), Kabeláč, Mráz (60´Zamastil), Slabý - Šimek (81´Richter), Mrštík

Průběh utkání: Derby přineslo dostatek šancí na obou stranách, oba golmani ale svůj celek podrželi. Utkání bylo o jednom gólu a ten vsítili v 78.minutě domácí. Holičtí poté výhru uhájili. Pochvala pro celé mužstvo.

1.kolo AFK Horní Jelení - FK Agria Choceň 3:0 (1:0)

Sestava: Šumpík - Melich, Kapalan, Chytka, Roček (75´Polák) - Vítek, Kabeláč, Mráz (82´Richter), Slabý (60´Zamastil) - Šimek, Mrštík (85´Vojtěch)

Branky: Šimek, Chytka, Vítek

Průběh utkání: Velmi dobrý výkon a pochvala celého mužstva, zejména obraná čtyřka v čele s brankářem hrála výborně.

3.kolo AFK Horní Jelení : Slovan Moravská Třebová 3:9 (1:5)

Sestava: Vik - Roček (46´Vítek), Melich, Chytka (22´Jandák), Richter (57´Polák) - Kaplan, Kabeláč, Mile (57´Mráz), Slabý (75´Vojtěch) - Šimek, Mrštík

Branky: 2x Šimek, Slabý

Průběh utkání: Ve 30. min. to mohlo být 3:0 pro nás, ale paradoxně 0:4 pro hosté. Do útoku se nám celkem dařilo, ale v obraně jsme totálně vyhořeli. Pochvala pro Šimka a Kaplana.

2.kolo FK Junior Skuteč : AFK Horní Jelení 5:0 (3:0)
Sestava: Vik - Polák (40´Roček), Melich(40´Zamastil), Chytka, Jandák (75´Richter) - Kaplan, Kabeláč (81´Vojtěch), Mile, Slabý - Šimek, Mrštík (56´Vítek)

Průběh utkání: Jednoznačné utkání pro domácí výběr. Soupeř byl po všech stánkách o třídu lepší.

STATISTIKY A HODNOCENÍ SEZONY 2012/2013

Konečné umístění:  11. (z 14)

Body: 24 (26 zápasů, 6 výher, 6 remíz, 14 proher)

JARO 2013:

26.kolo Proseč - AFK Horní Jelení 6:3 (3:1)

Průběh utkání: Průběh utkání: V tomto utkání jsme nakupili spoustu chyb a to ještě soupeř mnoho šancí neproměnil. Mužstvo směrem dozadu zklamalo a tentokrát nás nepodržel ani brankař.

Sestava: Vik - Polák, Melich, Chytka, Sodomka - Roček, Kabeláč, Mráz, Slabý - Vítek, Mrštík (70´Svatoň, 75´Uhnavý)

Branky: Mráz, Vítek, Chytka

21.kolo Moravská Třebová - AFK Horní Jelení 5:1 (2:0)

Průběh utkání: K tomuto utkání jsme nastoupili s výhledem na příští sezonu. Příležitost ukázat se dostalo 5 žáku a v žádnem případě nezklamali. Zklamali však staří kozáci, kteří kupili chybu za chybou. Hlavně ve druhém poločase, kdy jsme na záčátku inkasovali během 10 minut 3 branky a bylo po zápase. Vrcholem všeho bylo vyloučení Kaplana 3 minuty před koncem za diskutování s rozhodčím!!! Pochvalu zaslouží Mráz, Slabý a Starec, který po svém nástupu během jedné minuty ukázal našim útočníkum, jak se střilejí branky. Svou první šanci chladnokrevně proměnil ačkoli je to brankář.

Sestava: Šumpík - Vojtěch, Sodomka, Kaplan, Uhnavý - Roček, Kabeláč, Mráz, Slabý - Svatoň, Mrštík (46´Richter, 46´Polák, 62´Starec)

Branka: Starec

25.kolo AFK Horní Jelení - Přelouč 2:3 (1:0)

Průběh utkání: Naši kluci začali zápas v celku vysokém tempu a byli výrazně lepším týmem. Branku se podařilo vstřelit Pavlu Štěpánkovi, který se spolu s Jirkou Svatoňem, Tomášem Sodomkou a Jakubem Uhnavým loučil s domácím trávníkem v kategorii dorostu. Krátce před poločasem se nechal po záludném faulu vyloučit jeden z hráčů hostí a dala se předpokládat jednoznačná záležitost do zbytku zápasu. V druhé polovině však naši kluci hráli bez zájmu a nedařilo se takřka nic. I v přesile jsme obdrželi 3 branky a v závěru už jen snížili pěknou střelou Jakuba Chytky. Doplatili jsme především na neproměněné příležitosti za stavu 1:0. I přes prohru je však již jasná naše záchrana v krajském přeboru dorostu, Pardubice C totiž prohráli s Hlinskem B a již nás nemohou ohrozit.

Sestava: Starec - Kaplan, Sodomka, Melich, Chytka - Roček, Kabeláč, Hladík, Pulpán - Svatoň, Štěpánek (20´Mrštík, 46´Uhnavý, 72´Polák)

Branky: Štěpánek, Chytka

24.kolo AFK Horní Jelení - Holice 5:1 (0:0)

Průběh utkání: První půle byla poměrně vyrovnaná s jednou vážnější šancí na obou stranách, nikdo nechtěl udělat chybu. Okamžitě v úvodu druhého poločasu se nám podařilo vstřelit úvodní branku utkání. Nedlouho poté přišla druhá a to nám přineslo klid na kopačky. Soupeře jsme začali přehrávat a takřka do ničeho se nedostali. Z našeho stálého tlaku vyústily další dvě branky v síti hostů. Ti se zmohli jen na korigování výsledku z nařízené penalty. V samotném závěru dovršil výsledné skóre po samostatném úniku svojí čtvrtou brankou skvěle hrající Jirka Svatoň.

Sestava: Starec - Hladík, Sodomka, Melich, Chytka - Kaplan, Kabeláč, Svatoň, Vítek - Mrštík, Štěpánek (45´Uhnavý, 71´Polák, 85´Šumpík)

Branky: Svatoň 4x, Vítek

14.kolo AFK Horní Jelení - Třemošnice 6:1 (3:0)

Průběh utkání: Soupeř byl po herní stránce lepší, ale my jsme hrozili z rychlých protiutoků, které se nám dařilo proměňovat. V útoku vynikl autor 4 branek Jirka Svatoň a hlavně v prvním poločase nás podržel Leoš Starec.

Sestava: Starec - Kaplan, Sodomka, Melich, Chytka - Vítek, Hladík, Kabeláč, Pulpán - Svatoň, Štěpánek (71´Polák, 76´Uhnavý, 83´Šumpík)

Branky: Svatoň 4x, Štěpánek 2x

23.kolo Polička - AFK Horní Jelení 0:1 (0:0)

Průběh utkání: Kluci po celý zápas lepší, z řady šancí, které si vypracovali, proměnili pouze jedinou pět minut před koncem. Pro nás velmi důležité body, a mužstvo musím pochválit, že ve vítěství věřilo do posledních chvil.

Sestava: Starec - Jandák, Sodomka, Melich, Chytka - Kaplan, Hladík, Kabeláč, Pulpán - Svatoň, Mrštík (63´Slabý, 80´Uhnavý, 89´Polák)

Branka: Svatoň

22.kolo AFK Horní Jelení - Hlinsko B 5:0 (1:0)

Průběh utkání: Jednostranné utkání již od úvodu přineslo v prvním poločase po velké spoustě našich šancí pouze jednu branku, která padla po rohu. Začátek druhé půle a rychlé navíšení vedení však pomohlo k celkem pohodovému dokráčení za důležitými třemi body. Pochvalu zaslouží celý mačaft, navíc pak Pavel Štěpánek.

Sestava: Starec - Jandák, Sodomka, Melich, Chytka - Kaplan, Svatoň, Kabeláč, Pulpán - Štěpánek, Mrštík (Vojtěch, Vik, Polák, Mráz)

Branky: 2x Mrštík, Chytka, Svatoň, Štěpánek

16.kolo AFK Horní Jelení - Dolní Újezd 1:4 (0:0)

Průběh utkání: Do 80. minuty vyrovnaný zápas se šancemi na obou stranách. V posledních 10 minutách, za stavu 1:1 jsme si utkání prohráli sami díky individuálním chybám.

Sestava: Starec - Polák, Sodomka, Melich, Chytka - Kaplan, Štěpánek, Kabeláč, Vágner - Svatoň, Mrštík (60´Hladík, 63´Půlpán, 78´Uhnavý)

Branka: Kabeláč

20.kolo AFK Horní Jelení - Choceň 1:3 (1:2)

Průběh utkání: Vyrovnaná první půle, za stavu 1:1 šance Jirky Svatoňe a jak se říká nedáš, dostaneš, vzápětí jsme branku inkasovali. V druhé půli to byl od nás bezkrevný výkon bez touhy zvrátit nepříznivý vývoj utkání.

Sestava: Starec - Kaplan, Sodomka, Polák, Chytka - Pulpán, Vítek, Štěpánek, Kabeláč - Svatoň, Mrštík (´65 Roček)

19.kolo Heřmanův Městec - AFK Horní Jelení 3:1 (1:1)

Průběh utkání: Vyrovnaný první poločas, v němž první skórovali domáci. Nám se podařilo ke konci poločasu vyrovnat a to jsme ještě dvakrát trefili tyč. Z kraje druhého poločasu jsme inkasovali branku na 2:1, ale po celou dobu utkání jsme stále byli ve hře. Domácí dali branku na 3:1 až v poslední minutě. Závěrem musím napsat, že se kluci nemají za co stydět a proti soupeři, který je jednoznačně nejlepší v krajském přeboru, na domácím hřišti přejíždějí soupeře rozdílem dvou tříd, naši kluci ostudu neudělali a dostalo se jim uznání domácích funkcionářů a diváků.

Sestava: Starec - Kaplan, Sodomka, Melich, Chytka - Roček, Kabeláč, Štěpánek, Uhnavý - Svatoň, Mrštík (´60 Polák, 75´Jandák)

Branka: Štěpánek

18.kolo AFK Horní Jelení - Žamberk 0:2 (0:0)

Průběh utkání: První půle byla vyrovnaná. Dva náznaky šancí které jsme měli, zůstaly nevyužity. Z kraje druhé půle šli hosté do vedení. Od této chvíle měli hosté utkání pod kontrolou a vůbec k ničemu nás nepustili. Navíc pak minutu před koncem utkání potvrdili výhru druhou brankou. Nemohu klukům upřít snahu, ale ta fotbalost nám dnes chyběla.

Sestava: Starec - Sodomka, Hladík, Vítek, Chytka - Kaplan, Mrštík, Kabeláč, Melich - Svatoň, Štěpánek (61´Roček, 67´Uhnavý, 74´Půlpán)

17.kolo Lanškroun - AFK Horní Jelení 3:3 (1:2)

Průběh utkání: Vyrovnaný zápas, vyložených šancí jsme měli více mi a je jen škoda, kdy jsme od 60.min hráli v početní převaze jsme zaprvé dostali vyrovnávací gol, za druhé jednu ze šancí nevyužili. Na šance se nehraje a proto zápas skončil remízou. Pochvalu zaslouží celé mužstvo a hlavně autor dvou branek Jirka Svatoň.

Sestava: Starec - Kaplan, Hladík, Polák, Chytka - Melich, Roček, Kabeláč, Uhnavý - Svatoň, Mrštík (83´Vojtěch, 80´Jandák)

Branky: Svatoň 2x, Roček

15.kolo FK Pardubice C - AFK Horní Jelení 2:2 (2:2)

Průběh utkání: Pardubičtí byli po celé utkání lepším a fotbalovějším mužstvem. My jsme hrozili z rychlích brejků, které hned v prvním poločase dvakrát zužitkoval Pavel Štěpánek. Domácí do poločasu srovnali po standardních situacích, další příležitosti (4 tutovky) ve druhé půli však nevyužili a my si tak odvezli štastný bod. Pochvalu zaslouží celé mužstvo za bojovnost.

Sestava: Starec - Kaplan, Hladík, Vítek, Chytka - Slabý, Štěpánek, Kabeláč, Melich - Svatoň, Mrštík (46.Roček, 57.Uhnavý, 73.Polák)

Branky: 2x ŠtěpánekARCHIV PODZIM 2012:

ARCHIV PODZIM 2012:

13.kolo AFK Horní Jelení - Proseč 5:1 (1:1)

Průběh utkání: První půle vyrovnaná, skorovali jsme ve 40min. krásnou střelou z 25M Svatoněm, ale hned z protiútoku bylo srovnáno. Druhá půle už patřila především kanonýrovi Svatoňovi, který třemi brankami utkání rozhodl.Hosté korigovali až v závěru. Pochvala pro celý tým a především Jirku Svatoně.

Sestava: Starec - Uhnavý, Sodomka , Polák, Chytka - Kaplan, Melich, Roček, Půlpán - Kabeláč,Svatoň (46´Čermák, 66´Mrštík, 88´Vojtěch)

Branky: 40,61,57 a 80min Svatoň, 56min vlastní hosté

12.kolo Přelouč - AFK Horní Jelení 2:1 (1:0)

Průběh utkání: Vyrovnaný bojovný zápas na těžkém terénu (déšť v prvním poločase vystřídalo husté sněžení v půli druhé). Domácí se dostali 38´a 62´do dvougolového vedení. Jelení snížilo po faulu domácího brankáře z penalty v 66´Svatoněm.

Sestava: Vik - Uhnavý, Sodomka, Polák, Chytka - Kaplan, Melich, Kabeláč, Pulpán - Svatoň, Šimek (46´Roček, 62´Mrštík, 69´Starec, 82´Vojtěch)

11.kolo SK Holice - AFK Horní Jelení 3:1 (0:0)

Průběh utkání: Kvůli těžkému terénu bojovné utkání, hlavně v první půli bez šancí s bojem o střed pole. Hráči obou mužstev si nic nedarovali. Do vedení šli domácí v 64min, Jelení srovnalo o 6min. později krásnou brankou Melicha. V závěru měli více štěstí Holičtí a slepenými goly v 84 a 87min. vyválčili tři body.

Sestava: Starec - Uhnavý, Sodomka, Melich, Chytka - Kaplan, Šotner, Kabeláč, Roček - Svatoň, Mrštík (68.Polák)

Branka: 70.Melich

10.kolo AFK Horní Jelení - Polička 1:1 (1:0)

Průběh utkání: Souboj mezi týmy z chvostu tabulky vyzněl nerozhodně. V první půli jsme měli navrch, z penalty se prosadil Svatoň. Kdyby jsme proměnili nějakou další šanci, tři body zůstali nejspíše doma, avšak v druhé půli se soupeř herně zvedl a neštěstí vsítil branku pouze jednou. Na obou stranách zvonila v utkání branková konstrukce.

Sestava: Starec - Uhnavý, Sodomka, Melich, Chytka - Kaplan, Pulpán, Kabeláč, Roček - Svatoň, Mrštík (Čermák, Polák)

9.kolo Hlinsko B - AFK Horní Jelení 4:4 (4:2)

Průběh utkání: V úvodu zápasu jsme byli asi duchem ještě v autobusu(9.min 2:0 pro domácí), poté jsme zabrali a srovnali.Dvě potrestané chyby v závěru první půle ale navrátili domácím dvoubrankové vedení.V druhé půli jsme 76min. snížili a v 90min. vydolovali z utkání bod. Pochvala za bojovnost pro celý tým.

Sestava: Starec - Uhnavý, Sodomka, Polák, Chytka - Kaplan, Melich, Kabeláč, Pulpán - Svatoň, Mrštík (61´Vojtěch)

8.kolo AFK Horní Jelení - Moravská Třebová 0:0

Průběh utkání: Z důvodu velké marodky jsme nastoupili o deseti hráčích. Přesto to bylo vyrovnané utkání bez vyložených šancí.

Sestava: Starec - Hořeňovský, Sodomka, Chytka - Kaplan, Melich, Mrštík, Pulpán - Svatoň, Kabeláč

7.kolo Choceň - AFK Horní Jelení 8:0 (2:0)

Průběh utkání: Totální výbuch celého mužstva.První půle ještě šla, psychicky nás poslala do kolen třetí branka.

Sestava: Starec - Uhnavý, Sodomka, Polák, Kaplan.P - Roček, Kabeláč, Mrštík, Melich - Šimek, Svatoň

(46´Slabý, 51´Jandák, 65´Zahradník, 80´Hořeňovský )

6.kolo AFK Horní Jelení - Heřmanův Městec 0:4 (0:1)

Průběh utkání: Po celé utkání hosté jasně lepší. Třikrát se prosadili v závěru utkání, když už jsme nestačili se silami.

Sestava: Starec - Vojtěch, Sodomka, Polák, Chytka - Uhnavý, Kabeláč, Roček, Melich, Kaplan P. - Svatoň (46´Kněžour)

5.kolo Žamberk - AFK Horní Jelení 3:0 (0:0)

Průběh utkání: V prvním poločase byla hra vyrovnaná na obouch stranách po jedné vyložené šanci (Kabeláč). V poločase druhém bylo rozhodující kdo vstřelí první branku, to se povedlo v 73´minutě soupeři. Pak jsme hráli na riziko a soupeř vstřelil další dvě branky.

Sestava: Starec - Chytka, Sodomka, Melich, Uhnavý - Kaplan P., Kabeláč, Šotner, Toman - Svatoň, Mrštík (85´Polák, 65´Roček)

4.kolo AFK Horní Jelení - Lanškroun 1:4 (0:2)

Průběh utkání: V prvním poločase byl soupeř jednoznačně lepší a zaslouženě vyhrával 0:2. Ve druhém poločase jsme se snažili s výsledkem něco udělat a podařilo se nám v 75min. skore snížit na 1:2 brankou Kabeláče. V posledních 10 minutách nás soupeř dvěma brankami uzemnil!! Nebyl nikdo koho bychom za zápas mohli pochválit.

Branka 75.Kabeláč

Sestava: Starec - Chytka, Sodomka, Melich, Polák - Kaplan P. , Kabeláč, Mrštík, Roček - Svatoň, Moláček (46´Uhnavý, 81´Kněžour)

1.kolo Třemošnice - AFK Horní Jelení 0:0

Průběh utkání: Po 1.poločase, kdy byli domácí jednoznačně lepší ve všech směrech jsme mohli prohrávat 3:0!!
Ve druhé půli už to nebylo tak jednoznačné a tak mužstvo vybojovalo zlatý bod. Pochvalu zaslouží Sodomka a Šotner, který k nám přišel na střídavý start ze Zámrsku.

Sestava: Starec - Sodomka - Chytka, Melich, Polák - Roček, Kabeláč, Mrštík, Kaplan P. - Svatoň, Šotner (71´Moláček, 89´Slabý, 63´Uhnavý)

2.kolo AFK Horní Jelení - FK Pardubice C 4:6 (3:4)

Hodnocení trenérů Karvánka a Voříška: Do zápasu jsme nastoupili bez brankářské jedničky Starce, náhradní brankář Šumpík se toho zhostil na výbornou.V prvním poločase byl soupeř fotbalovější, ale kluci to vyrovnali bojovností. Ve druhém poločase se hrálo na udržení remízového výsledku. Soupeř svou kvalitou v posledních dvaceti minutách zápas rozhodl.Kluci mohli odejít ze zápasu se vztyčenou hlavou i když prohráli.

Branky: 7´Kabeláč, 13´Svatoň, 33´Sodomka, 51´Moláček

Sestava: Šumpík - Sodomka - Chytka, Melich, Polák - Kaplan P., Kabeláč, Mrštík, Roček - Svatoň, Moláček (Hořeňovský, Slabý, Mráz)

3.kolo Dolní Újezd - AFK Horní Jelení 2:3 (0:2)

Průběh utkání: Po první půlce jsme vedli 0:2 brankami Kaplana a Svatoňe, který spřehledem zakončil samostatný nájezd. První půle vyzněla pro nás.
V druhé půli se hra vyrovnala a soupeř snížil z přímého kopu na 1:2 po chybě našeho golmana. O pár minut později se postavil k přímému kopu Svatoň a krásnou střelou nedal domácímu brankáři šanci. 15.minut před koncem zápasu nás soupeř zatlačil a vytvořil si několik šancí, ale náš brankář odčinil několika výbornými zákroky svou předcházející chybu. 10.minut před koncem rozhodčí pískl spornou penaltu. Soupeř snížil na 2:3 i když si brankář na míč sáhl. Zbytek zápasu jsme již ubránili a přivezli jsme si cené 3body. Celé mužstvo si zaslouží pochvalu za snahu a bojovnost.

Branky: Kaplan P., 2x Svatoň

Sestava: Starec - Sodomka - Chytka, Melich, Polák - Roček, Kabeláč, Mrštík, Kaplan P. - Svatoň, Moláček (74.Uhnavý, 84.Slabý, 90.Hořeňovský)